MENU

Kołowrotki Daiwa z Serii LT teraz w niższych cenach !!!

LT Light & Tough

Kompaktowa budowa
Inżynierowie DAIWA eliminują w ten sposób zbędną nadwyżkę masy bez zmniejszania niezbędnej mocy i wytrzymałości - pojemność szpuli pozostaje na tym samym poziomie. Nowy design korpusu o zredukowanych gabarytach w połączeniu z mocniejszą przekładnią sprawia, że nowe kołowrotki LT to najlżejsze i stosunkowo najmocniejsze spinningowe kołowrotki, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy.

ZAION & DS5
ZAION i DS5 to ekstremalnie mocne i odporne na odkształcanie kompozyty węglowe stworzone dzięki technologii DAIWA. Materiał bazujący na włóknach węglowych pozwala na budowanie lżejszych i mimo tego mocniejszych kołowrotków. Ponadto węglowe kompozyty nie rdzewieją, idealnie nadają się do połowu morskiego. Ponieważ węglowe kompozyty nie rdzewieją, idealnie nadają się do połowu morskiego. Lekki, mocny i ekstremalnie trwały - idealny materiał do budowy kołowrotków!

SZPULE ALUMINIUM AIR
Po szczegółowej analizie konstrukcji szpuli udało nam się zoptymalizować jej wielkość oraz grubość ściany wyraźnie redukując jej masę. Nowa szpula jest sporo lżejsza nawet od naszych aktualnych szpul AIR z tworzywa ABS, co doskonale wpływa na wyważenie całego kołowrotka. 

MOCNIEJSZY HAMULEC
Wprowadziliśmy całą serię ulepszeń hamulca; wewnętrzne łożyskowanie szpuli, konstrukcja osi i powierzchnia docisku zostały zoptymalizowane dla uzyskania jeszcze większej mocy hamulca ATD.

KORBKI
Konstrukcja korbki stworzona od podstaw z zachowaniem dbałości o niezbędną moc i efektywność przenoszenia siły. Nowy design korbki korzystnie wpływa również na redukcję masy całkowitej.

TOUGH DIGIGEAR
Nasi inżynierowie dużo czasu poświęcili również na wzmocnienie przekładni DIGIGEAR. Przy czym najwięcej uwagi skupili na dopracowaniu tak istotnych szczegółów, jak: wielkość głównego koła zamachowego, grubość, wielkość ikąta ustawienia kół zębatych. Wszystkie elementy zostały dokładnie przetestowane i krok po kroku w każdym najmniejszym detalu poprawione. W rezultacie przekładnia DIGIGEAR stała się mocniejsza, niż kiedykolwiek.


wróć